Drzwi antywłamaniowe przeciwpożarowe

Drodzy Klienci, miło nam poinformować, że po raz kolejny otrzymaliśmy certyfikat na drzwi antywłamaniowe przeciwpożarowe w klasie RC4 EI60. Są to drzwi do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Dodatkowo posiadają także właściwości dymoszczelne. Zachęcamy do zamówień!

Nasze drzwi antywłamaniowe cechują się najwyższej klasy odpornością na włamanie, posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty, które umożliwiają stosowanie ich w najbardziej wymagających obiektach. Te obiekty to między innymi Jednostki Wojskowe, Kancelarie Tajne, miejsca, w których ochrona gra kluczową rolę. W tym roku otrzymaliśmy również certyfikat na drzwi, które zapewniają ochronę przeciwpożarową i dymoszczelną. Połączenie właściwości antywłamaniowych i przeciwpożarowych pozwala na maksymalne zabezpieczenie chronionego budynku.

Oferujemy spersonalizowane rozwiązania, które zwiększą bezpieczeństwo Twojego domu, mieszkania, bądź instytucji. Drzwi antywłamaniowe przeciwpożarowe produkowane przez naszą firmę to Twój najlepszy wybór.

Projekt i wykonanie: CoolBrand.pl