Montaż

Posiadamy wysoko wykwalifikowane ekipy montażowe.

Nasi pracownicy związani są z firmą od wielu lat. Istotne jest to nie tylko z perspektywy doświadczenia i wysokich umiejętności jakie nabyli, lecz również pełnego zaufania jakie do nich mamy. Jest to ważny aspekt dla firmy zajmującej się zabez­pieczeniami antywłamaniowymi.
Klient wymaga nie tylko profe­sjonalnie wykonanej usługi lecz również gwarancji że osoby mające kontakt z kluczami są uczciwe, dlatego wszyscy nasi montażyści mają zaświadczenia o niekaralności. Jednak samo zaświadczanie bez poczucia pełnego zaufania do ich uczciwości nie rozwiałoby obaw o dobre imię firmy.

Również nasz konsultant do spraw technicznych, który odwiedza naszych Klientów w domach (lub innych miejscach montażu drzwi) jest naszym długoletnim pracownikiem oraz posiada licencję pracownika zabezpieczenia technicznego drugiego stopnia.

Na wszystkich naszych wyrobach znajduje się tabliczka znamionowa wydana przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej, informująca o numerze seryjnym drzwi, numerze Certyfikatu klasyfikującego te drzwi oraz ich szczególnych właściwościach (np. klasa „RC4”, EI30).

Projekt i wykonanie: CoolBrand