Drzwi dwuskrzydłowe na wymiar – postaw na nowoczesną technologię!

Drzwi dwuskrzydłowe na wymiar J&W to połączenie trwałości, funkcjonalności oraz estetyki i precyzji wykonania. To nowoczesne drzwi zewnętrzne/ wewnętrzne, które dzięki prostej lecz niebanalnej formie wpasowują się idealnie w charakter każdego budynku mieszkalnego bądź biurowego. Antywłamaniowe, przeciwpożarowe i energooszczędne, a do tego dopasowane do każdego Klienta pod katem koloru i designu, spełnią nawet największe oczekiwania! Oferujemy Państwu wysokiej jakości produkty, dzięki którym osiągniecie pełne bezpieczeństwo niezależnie od miejsca. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem dajemy gwarancję najwyższej jakości rozwiązań. Zapraszamy!

Co to są drzwi dwuskrzydłowe?

Specyficzną cechą drzwi dwuskrzydłowych jest otwierane skrzydło bierne. Konstrukcja pozwala na uzyskanie nawet 2x większego światła, niż w typowych drzwiach jednoskrzydłowych. Na co dzień korzystamy tylko z jednego skrzydła, lecz gdy zachodzi potrzeba, mamy możliwość łatwego otwarcia drugiego skrzydła- najczęściej poprzez zwolnienie rygli blokujących skrzydło bierne do belki górnej ościeżnicy i progu.

Co można zmienić w drzwiach?

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, ale możliwości personalizacji skrzydeł J&W są bardzo szerokie. Możemy w pełni dopasować drzwi do twoich potrzeb! Zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych sprawia, że wyróżniamy się nie tylko bardzo szerokim asortymentem podstawowym, ale również możliwością realizacji nawet najbardziej nietypowych zamówień. Jeśli masz konkretny pomysł na drzwi dwuskrzydłowe na wymiar wewnętrzne lub zewnętrzne- nie wahaj się dłużej. Nie boimy się żadnych wyzwań! Nasi specjaliści mogą dopasować model drzwi do wymagań projektu nie tylko pod względem parametrów technicznych, ale również estetycznych i designerskich.

Drzwi dwuskrzydłowe na wymiar- szereg zalet

Każdy z nas kupując wielkogabarytowe meble zastanawia się, jak wnieść je do domu? Czy bez problemu przejdą przez drzwi wejściowe, a może trzeba będzie je wnieść oknem? Decydując się na drzwi dwuskrzydłowe na wymiar wszystkie powyższe problemy masz z głowy! Otwierając oba skrzydła, zyskujesz większe światło przejścia, niż standardowych modelach. Dużą zaletą konstrukcji jest również jej wyjątkowy i unikalny design. Szczególnie ładnie prezentują się drzwi dwuskrzydłowe z aplikacjami ozdobnymi bądź szklone. Profesjonalnie zaprojektowane wyróżniają się wyjątkową geometrią i symetrycznością, nawet jeśli skrzydła są różnej szerokości.

Ważne! Wszystkie drzwi dostępne w naszej ofercie charakteryzują się pełną odpornością na niekorzystne warunki zewnętrzne, dlatego nie tracą pierwotnego wyglądu przez długie lata.

Oferujemy drzwi dwuskrzydłowe na wymiar wewnętrzne lub zewnętrzne, z kierunkiem otwierania na zewnątrz lub do wewnątrz pomieszczenia. Modele wyposażone są w 3 bolce przeciwwyważeniowe i 3 zawiasy. Dedykowane są nie tylko Klientom indywidulanym, ale również firmom i instytucjom.

Jak zamówić drzwi dwuskrzydłowe na wymiar i ile to kosztuje?

W J&W na drzwi dwuskrzydłowe na wymiar wcale nie trzeba dłużej czekać, niż na te znajdujące się w ofercie standardowej. Po odpowiednim zaprojektowaniu drzwi istnieje możliwość zapoznania się z dodatkowymi kosztami za nietypowe rozwiązanie, oraz terminu w jakim zamówienie zostanie zrealizowane. Należy zaznaczyć, iż proces produkcji drzwi na wymiar jest taki sam, jak przy standardowych zleceniach, jednak z uwagi na sprowadzanie nietypowych, wyselekcjonowanych materiałów i akcesoriów- termin może nieco ulec zmianie.

Mimo, że w naszym społeczeństwie panuje przekonanie, że wszystko co wykonywane na zamówienie, musi być bardzo drogie, drzwi dwuskrzydłowe na wymiar J&W przeczą tej opinii. Choć ostateczny koszt zależy od stopnia zaawansowania zmian w projekcie drzwi, jednak dopasowanie drzwi na wymiar wcale nie musi oznaczać kosztownego i skomplikowanego rozwiązania.

Jeśli nadal masz wątpliwości, czy drzwi dwuskrzydłowe na wymiar są dla Ciebie, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i odwiedź galerię naszych realizacji. W razie potrzeby, zawsze i chętnie służymy kompleksową pomocą i fachowym doradztwem. Zapraszamy!

Projekt i wykonanie: CoolBrand